| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de ce unele animeuri de pe myanimelist nu functioneaza? Dau funda, daca imi expilcati.

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

Pentru că unele nu sunt disponibile în toate regiunile...

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Cred ca asta este problema. Am observat si eu asta, dar ma gandeam ca poate este alta problema. Am vazut ca scria ceva de genul : "This is not available in youre region" si stiu ce inseamna, dar ma gandeam ca poate este alta problema, pentru ca pe Youtube puteam sa vad acel anime, dar pe acel site nu, pe Youtube este posibil sa apara fara subtitrare, sau subtitrat in alta limba decat in engleza si nu am cum sa inteleg ceva, daca nu este in engleza, am gasit unul in spaniola si nu m - am uitat ca nu intelegeam nimic. Multumesc oricum, fundita vine la tine.

5 răspunsuri:
| takemyword a răspuns:

In ce sens "nu functioneaza"? Nu le poti vedea pe site? Probabil sunt doar probleme tehnice pe MAL.

| Mayhem666 a răspuns (pentru takemyword):

Unele le pot vedea, iar altele nu, apare doar descrierea lor, dar videoclipul nu apare. Asta nu este prima oara cand mi se intampla asta, mi s-a mai intamplat si acum cateva saptamani.

| takemyword a răspuns (pentru Mayhem666):

Lasa-mi un exemplu de ceva ce merge si ceva ce nu, sau da-mi mesaj cu ele si verific care ar putea fi problema, desi nu-s specialist in domeniu, poate gasim o solutie. Daca nu, te ajut cum pot sa gasesti un alt mod de a le vedea. Fara chestii ilegale, of course. *wink*

| Mayhem666 a răspuns (pentru takemyword):

Nu mai conteaza, am aflat de ce nu mergea...