| barbieA a întrebat:

Hi, avem si noi o problema, sora mea si-a cumparat un iphone 4 si a incercat sa isi puna muzica pe el si nu pot copia, stie careva de ce? dau fundita big hug

5 răspunsuri:
| radutherap a răspuns:

App store iti trebuie faci acolo conect si le poti muta numai mel care sunt la app daca nu wstii scrii pe youtube how to put music on iphone 4

| MaryuZ a răspuns:

Doar prin iTunes si prin store happy.Nu se poate transfera muzica decat daca ai si un alt iPhone (Iphone->Iphone)

| Shiver a răspuns:

Probabil e prea mic cardul si nu face fata la melodie

| Al3xa97 a răspuns:

Nu se poate copia, se poate transfera prin inflarosu sau blouthout[ scuze nu mai stiu cum se scria]. Trebuie activat mai intai pe amundoua telefoanele, sau daca este pe calculator iti trebuie cablu de date. La cablu de date nu mai trebuie sa activezi bluthouth. Sper ca te-am ajutat.

| kiNNNder a răspuns:

S'ar putea sa fie facatura... daca nu are semnul iphone pe spate e clarhappy