| stefania_4959 a întrebat:

Hi! Buna m-ar interesa cateva raspunsuri sigure la intrebarea mea:Cum sa joc handball mai bine? Va rog...raspundeti...Mrs.Bye!

Răspuns Câştigător
| RobertLolza a răspuns:

Buna! Pai in primul rand ar trebui sa te uiti la meciurile de handball difuzate la Tv.In al doilea rand uite cateva sfaturi bune : Apropiete cat mai mult de careu iar atunci cand vrei sa,, sutezi,, sari in careu si da lovitura cat timp esti in aer, asta va aduce un succes garantat daca lovesti bine si plasat, iar alte sfaturi ar mai fi sa stii ce este munca in echipa! fundita?

5 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Exersand mai mult. Nu exista medicamente care sa dea superputeri, nu exista "practici" care sa-ti imbunatateasca performanta peste noapte. Doar exersand, perseverand.

| yaVanilla a răspuns:

Pai ca sa joci handbal iti trebuie antrenamentwinking

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai du'te la antrenamente, joaca in timpul liber cu prietenii.

| autovogue a răspuns:

Multa munca, multe antrenamente nu exista o "lichoarea handball-ului" multe antrenamente si trebuie sa ai si ceva talenttongue

| indragostituspun a răspuns:

Trebuie sa faci multe antreanamente sa fi serioasa adica nu toto timpu razi vorbesti cu altele te ti de treaba faci numa cea ceti zice antrenoare si in rest nu stiu ce post zoci uita-te la meciiurile de la tv si vezi ce face o extrema centru inter etc...dar in speacial seriozitate si daca pui suflet esti o mare jucatoare:* bafta sper ca raspunsul meu te-a ajutat