| valy a întrebat:

Hi...multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre...si mai am o problema. dar de data aceasta cu compul...de fiecare data cand incerc sa ma uit la un film...sa joc, jocuri imi apar erori intr-o casuta...sus scrie nero si undeva la mijloc scrie (this program requires the file advrcntr2. dill, which was not found on this sistem)...trebuie sa reinstalez windows-ul? din ce cauza credeti ca s-a intamplat asa ceva? astept un raspuns daca se poate...si sper sa nu va doara capul din cauza mea.ca is cicalitor cu intrebarile mele... pop... nb

2 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.si nu ai cum sa nu scapi de aceasta problemawinking

| johnny84 a răspuns:

Eu cred ca e nero dezinstaleaza curata pc cu ccleaner si probeaza