| Lysm a întrebat:

Hi...sunt din iasi si am neaparata nevoie de niste scutiri... d unde fac rost? x_x

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| doctoru_5476 a răspuns:

Vi la mine la vilcea si iti dau

| Flav a răspuns:

Sa mori tu ca nu vrei sa chiulesti de la scoala? Si asa urmeaza greva, nu va mai saturati. La invatat, fuguta!

| cmm a răspuns:

Poti dona sange, realizezi 2 in 1, un gest umanitar si scutire pentru 3 zile

| Lysm explică:

laughing pai da chiulesc dar am 17 medii d 10 si una d 9big grinbig grinbig grin sunt atee si n.am fost la religie decat de 2 ori, la desen nici atatlaughing si s.au adunat acoloblushing

| lorena_7881 a răspuns:

Doamne, in ziua de azi tot poporul chiuleste, pun pariu ca tu chiulesti care sa te vezi cu iubitul tau sau sa fumezi ceva rolling on the floor