| dark1angel a întrebat:

Hi TPU! Cine stie o metoda cu care sa invat logic nu sa tocesc FUNDA

Răspuns Câştigător
| salexandrui96 a răspuns:

Scoate ce e cel mai important dintr-o lectie sa u referat poti sa il scrii de 3-4 ori sau sa inveti ce ai scos din referat! eu asa fac

4 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Inveti logic folosind metode din viata de zi cu zi

| salexandrui96 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor

| Gionell a răspuns:

Repetand cu voce tare si gandindu-te logic la problema respectiva

| Valahia a răspuns:

Ca sa ti minte mai bine o lectie si sa o sti perfect trebuie sa scoti ce e mai important din lectie si cel mai important citeste-o de dimnieata pentru ca ai mintea mai linistita si poti invata in pacewinking