| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

Http://www.9am.ro/......ndial.html este adevarat de ce se vorbeste ca va fi al 3 lea razboi mondial?:-s

6 răspunsuri:
| Nirvana a răspuns:

Fetita al doilea razboi mondial a fost in 39 si a durat pana in 45. deci nu are cum sa fie al doilea razboi mondial. Si in legatura cu al 3 lea razboi mondial, da acesta va fi. Cel putin asa prevede Biblia.

| Kid_5810 a răspuns:

Am auzit asta cand s-a daramat avionul ala si a murit presedintele poloniei parca thinking ee aiureli! apropo, vrei sa zici al 3-lea big grin

| Poinsettia a răspuns:

Abia astept sa treaca luna noiembrie si sa le rad in nas celor care il cred pe Nostradamus un profet rolling eyes.

| αɳḍϋ a răspuns:

Al 2-lea a fost deja eeventual al 3-leathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce se intampla in tara ce ne mai mira?

| ILoveMe2 a răspuns:

Dupa ce minte au unii oameni cred ca da. vor incepe un razboi fara un motiv anume