| GoodIntentions a întrebat:

Http://www.9am.ro/......ieste.html
Eu nu cred în primul rând acel "Michael Jackson"nu seamană cu el(adevăratul Michael)
Şi în al doilea rînd cred că ziariştii britanici au zis asta fiindcă seamană puţin la gură... şi atât!

3 răspunsuri:
| CookieșiParty a răspuns:

Ziaristii incearca sa gaseasca toate evenimentele, care sunt incluse si ce irialistice, ca sa nu plictiseasca audienta si sa aiba bani de pe urma stirilor! Nu seramana nici la buza.Acel om cred ca are 44 de ani.Eu va las.Hai ca Micheal Jackson a murit la 50 de ani. Micheal Jackson nu poate trai! Dar sa stiti ca Elvis n-a fost un produs american!

| TpuNoName123 a răspuns:

Mie nu mi se pare că seamănă. Chiar deloc!
Ziariştii numai ştiu ce să mai spună, de aceea inventează tot felul de prostii.

| aiyda_2071 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, sunt doar afiramtii pentru publicitatea respectivei firmei, nu cred ca Michael mai traieste.