| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lEoSe1LmYmA de asta ce ziceti!
de dreptul socant!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ce bataie de jocthinking

13 răspunsuri:
| daddy a răspuns:

Pentru numele lui dumnezeu omu e mort lasati-l sa se odihneasca straight face

| adinescu a răspuns:

Ce e asa socant? nu vad decat un idot plictisit care nu stie sa scrie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ce este așa de șocant?
La cât era de slab, cu o dietă strictă ajungea și așa "frumos"!
Pa, pa.

| Puiutz a răspuns:

Doamne straight face. wai de capu lui oh go on. stii oamenii astia nu`i suport. daca tot nu`i placea de Michael macar sa il lase in pace si sa nu faca prostii din astea. sa-i fie rusine! Pfoa`. ce oameni masad. nu pot sa credsad. Niste idiotzi.

Astazi ar fi fost ziua lui de nasteresad. R. I. P Michael!sad...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dhaomne fereste ...nu vad ce este asa socant vad doar un tampit care esteplictisit de viata si nemancat!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Eu as zice ca e de-a dreptul stupid.

| ---droid-kid--- a răspuns:

Sa'i dau ceva la bot aluia care a facut chestia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omu' ala nu are ce face, si nici tu nu ai ce face laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Nici cand e mort nu va lasati cu mistourile la adresa lui? Rau, foarte rau.

| dudu_4306 a răspuns:

Esti prooost!devil

| Diva a răspuns:

Ce e asa socant? Lumea e plina de incuiati care nu au de lucru.Nu stiu de ce ai postat acest filmulet sincer mai bine fa ceva util.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Erati fani mj?

| Raul a răspuns:

Las ca vede paul ce ii face raul ....il stiu pe tancu asta mic ...vede el ce-l alearga galeria steleilaughing