| BiaBubulina a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=oqrv7ZCpD7M&feature=relat ed cum pot sa fac si asa, dar de ex: vreaus a fac o fata care sare in piscina si inoata si apoi iese si danseaza cum?

Răspuns Câştigător
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Asta Este Un Joc Simns Sau Nus Ce Joc Dar Este Un Joc Probabil Multi Player Si Are Skinuri Adica Fiecare Din Joc E Facut Sa Semene Cu Cineva Din Higg Schools Musical Sunt Pusi Sa Danseze Si Este Pusa Melodia Pe fundal Si Voala A Iesit Videoclipul.