| MihaiPavel21 a întrebat:

Https://ecmero.com

Ce părere aveți despre site-ul de mai sus? Prietenii mei mi-au spus că acesta oferă concursuri și chestionare,unde, dacă le completezi îți oferă bani si diferite premii.Voi ce părere aveți? Ați câștigat vreodată bani? Dacă da cum i-ați scos?

14 răspunsuri:
| MihaiPavel21 explică:

Cum pot scoate câștigurile din această aplicație? Adică banii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaiPavel21):

La sectiunea Castiguri jos de tot ai retragere numerar si acolo selectezi cum vrei sa ti se faca plata. Succes

| mari1968 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am sectiunea castiguri sau retragere numerar pe pagina ecmero. Pe ce pagina sunteti dumneavoastra?

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Mie nu imi merge sa imi fac cont, stie cineva de ce? Completez toate cele si cand dau inregistrare apare eroare

| Mzg_Madalina_1993 a răspuns (pentru Vasilica_Ionăşcuț_1999):

Da trebuie sa mai incerci ca merge sigur le da la siteu lor eroare

| adcrys07 a răspuns:

Castiga bani cu sondaje online platite!
Pentru participarea la sondaje primeşti între 0.20€ si 2, 5€ pentru un sondaj
Bonus la inregistrare 1, 50 Euro
Inscrie-te aici, e gratuit si usor!
https://bit.ly/27Y30zS

| Cata_Alyn_1990 a răspuns:

Https://www.wowapp.com/w/alin.amalinei/Alin-Amalinei
Incearca aplicatia asta, daca aduni peste 12-15 prieteni ACTIVI (adica sa stea pe aplicatie macar 10 min pe zi) faci undeva la 1-2 $ pe zi succes

| Mzg_Madalina_1993 a răspuns:

Eu am in cont 63 de euro si astept sa vad pana la 200 de euro dc pot sa scot ceva. dc da pot face poza reala daca e pe bune. de 2 saptamani sunt inregistrata...

| BernatLaura a răspuns:

Eu am incercat sa urmez pasii, si in urma completării sondajelor Si a recomandarilor am adunat 215 euro ( in 5 ore). Intri pe link, te înregistrezi, apoi faci sondaje si recomanzi mai departe intrând la rubrica "parteneri". La o saptamana după ce aduni 200 euro in contul virtual, acestia se vor transfera in contul bancar prin paypal. Nu e de pierdut nimic (In afara de aprox 25 min per zi) până acum am adunați 377 euro
Merita incercat ????

https://ecmero.com/? ref=179474

După ce te înregistrezi pe site, completezi chestionarele (pentru care esti platit), apoi, daca recomanzi la alte persoane, primesti 2 euro / pers, plus 17% din câștigul pers
Acum sunt in perioada de așteptare al transferului.
Dacă aveți intrebari, imi scrieti in privat

| anonim_4396 a răspuns (pentru BernatLaura):

Acum sa fim putin relisti 200 de € in 5 ore? Nu cred, daca se castiga asa bine pe siteul asta gandeste-te ca toti, ar fi logati pe acest site. Eu unu nu cred in Mos Craciun bafta incontinuare. Eventual ataseaza o dovada de plata. In schimb cei de la wow sunt seriosi. Cu cat ai mai multi prieteni activi cu atat esti platit mai mult.

| Micutza_5619 a răspuns (pentru BernatLaura):

Mie nu imi apare nicaeri retragere numerar si am 270 euro

| mari1968 a răspuns (pentru BernatLaura):

Si cati ai primit pana acum vorbesc serios?

| Cristian_Razvan_1998_mILJ a răspuns:

Si eu am aflat de el aseara...am facut ceva chestionare cica s-au adunat 9euro...o sa vedem cand o sa se adune minimul de 200?