| emyyyy a întrebat:

Iconitele de pe deskpo sub ele e denumirea programului cum ar fi nero bs player si alte foldare...ee scrisu lor la mine e badat intr-un chenar colorat. e vreau sa dispara chenaru ala si sa fie scrisu liber asa.multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum scap de FUNDAL ALBASTRU LA ICONITE PE DESKTOP - Start-Click dreapta pe My Computer-Properties-Advanced-La Performance se alege Settings-La Visual Effects asigura-te ca e bifata optiunea "Use drop shadows for icon labels on the Desktop"
Bafta!

| emyyyy explică (pentru neluL):

Nu merge asa cum ai zis tu m-am dus am debifat casuta am dat apply si degeaba

| neluL a răspuns (pentru emyyyy):

Fa-mi un print scren ca nu-mi dau seama ce altceva ar putea fi!

| emyyyy explică (pentru neluL):

Ia id emyydtsev ca nu stiu cum sa pun imagina sa vezi

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

laughing neluL mi-ai luat vorba din gura