| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi s-a spart contul de HI5 crying((
ala care mi la spart a schimbat emailu si parola.
emailu era lucianmoraru50@yahoo.com si el la schimbat in chelaru_f@yahoo.co.nzcrying(
a schimbat si parola.
daca ma puteti ajuta s arecuperez parola dau funditaA***

6 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Reclama undeva daca se poate...ar trebuii sa existe o pagina unde sa reclami sau mai cauta pe net, funda puppy dog eyes?

| Tweetymrrr a răspuns:

Fă'ţi alt cont pe hi5 de pe alt id de mess.
Succes!

| Rush a răspuns:

Mai bine ca ti l-a spart, cocalarule

| Ghost a răspuns:

Acu poti sa iti bagi _I_ in el de cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea ai cum. Mai bine schimba-ti adresa de mail si toate celelalte. Daca vrei neaparat mail pe yahoo, cauta pe domenii. Au o siguranta mai buna decat yahoo.com. Incearca pe yahoo tara a carei limba o stii. ( de ex. yahoo.fr daca stii franceza, etc.) O securitate mult mai buna o au cei de pe gmail. Anunta-ti prietenii sa nu deschida mail-uri de pe adresa furata sa nu le viruseze calculatoarele si nu-ti mai posta adresa ca "bun public" pentru toata lumea. In plus, cine are chef de spart, nu se va impiedica de nimic. Si eu am patit-o anul trecut. A trebuit sa renunt si sa schimb tot, inclusiv 2 conturi de nivel bun pe Farmvile. Am renuntat definitiv la Faceboock, iar de HI5 oricum n-am vrut sa aud. Bafta!

| FireKing a răspuns:

Pai vezi un tutorial pe youtube cum sa spargi conturi pe hi5 si iti arata acolo cum sa recuperezi tot si sa schimbi si emailu ca dupa aia til stie si dupa aia iar schimba parola si emailubig grin