| bubulik13 a întrebat:

Il cunoaste cineva pe Radu Juverdeanu din Barlad?
Vreau mai multe detalii despre el(varsta, ocupatia, zodia, etc).
Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| dia_2587 a răspuns:

Bai sunteti culmea, astia care puneti astfel de intrebari. Ce credeti ca e aici, SRI-ul? laughing

| cucurigu a răspuns:

Pai crezi ca ai voie sa divulgi date personale? Poate ca esti un asasin platit si te intereseaza cum ai putea da de el... Mai copii, pe voi nu va invata parintii, la scoala cum sa folositi internetul? Poate ca eu sunt un proxenet si am pus ochii pe tine!