| ciprian_8863 a întrebat:

Imi da o eroare cand vreau sa intru in fifa 2011 si nu stiu de ce. Ajutati-ma va rog ca vreau acest joc. Acea eroare spune please insert dvd/cd sau ceva de genul.

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Descarci crack pentru fifa 2011 si il copiezi in folderul jocului.

| SecretLover10 a răspuns:

Pai nu te speria, ca iti trebuie crack pentru fifa 11. Dai pe google ''download crack fifa 2011'' si il descarci si apoi il copii in folderul unde ai tu instalat fifa 11. FUnda?