| SimpleGirl408 a întrebat:

Imi dati si mie va rog o descriere de prietenie falsa?
Va rog!

cEl mai complet si rapid raspuns primeste funda...

Răspuns Câştigător
| melissaandra a răspuns:

Pai pisica si catelul. pisica se da prietena cu catelul ca sa ii manance mancarea iar dupa ce mananca il zgarie pe catelll.dai funda?

| SimpleGirl408 explică (pentru melissaandra):

Nu stiu daca e o idee buna sa pun ca descriere la o poza cu mine si cu fata aceea cu textul asta laughing dar totusi mersi
cu catelul si pisica

| melissaandra a răspuns (pentru SimpleGirl408):

Cu placere....cred ca nu meriti sa fii inselata de o prietena falsa ..pana la urma fiecare persoana e buna in felul ei..nu cred ca tu ai fost o prietena rea eu cred ca prietena ta e rea deoarece a fost falsa

| SimpleGirl408 explică (pentru melissaandra):

Oh ce draguta esti... Daca ar fi toti ca tine!

| melissaandra a răspuns (pentru SimpleGirl408):

Multumesc mult si tu esti la fel de draguta

| SimpleGirl408 explică (pentru melissaandra):

Multumesc frumos :* si pentru putin!

| SimpleGirl408 explică (pentru melissaandra):

Pana la urma am pus descrierea aceasta la o fotografie cu un catel si o pisica
hee hee

| melissaandra a răspuns (pentru SimpleGirl408):

Haha
ce haios te pup papa

| melissaandra a răspuns (pentru SimpleGirl408):

Te rog imi dai fundita? te rog din suflet

| SimpleGirl408 explică (pentru melissaandra):

Sigur
am mai pus o intrebare daca vrei raspunde. happy

12 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Clar o pritena falsa,care nici macar nu se poate numi prietena,te cauta numai atunci cand are nevoie de tine, sau sa iti ceara bani, favoruri etc, dar cand ai tu nevoie de ea, niciodata nu are timp sau chef de tine!

| melissaandra a răspuns:

Ce inseamna asta? cum adica?

| SimpleGirl408 explică (pentru melissaandra):

Daca ai avuut o prietena falsa tebuie sa intelegi. Eu am avut dar nu stiu cum sa ma exprim ca sa nu isi dea seama ca e vorba despre ea. Vreau sa pun o descriere pe facebook la o poza. Nu stiu cum sa iti explic. Prima data am scris "a fost si poate va mai fi " dar nici eu nu stiu ce vorbesc. Deci iti zic o idee : M-a lasat pentru o alta fata. Si am fost cele mai bune prietene. Asta inseana ca e o prietenie falsa. dar nu stiu cum sa o descriu. Cv de genu " Asta a fost.Tu ai ales cu inima, ai ales-o pe ea si de mine ai uitat... " Dar nu stiu ce sa scriu. daca ma poti ajuta bine. Daca nu ASTA E!