| Georgyana98 a întrebat:

Imi explicati si mie cum sa transfer imagini din tel in computer prin cablu de date (fara bluetooth) cine imi explica in detaliu primeste o funda

Răspuns Câştigător
| Paty3 a răspuns:

Ai nevoie de cablu de date. Bagi cablul la calculator apoi la telefon. Dupa asta intrii in 'my computer' apoi in local disk (H: ). intrii in imagini, selectezi imaginile dorite si le iei si le pui in dextop sau un fisier la alegere. Atat. Fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| Paty3 a răspuns:

Multumesc.