| cinevainpanamea a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cate ceva despre liceul din bucuresti "grigore moisil?" este cineva de acolo care poate sa`mi spuna despre profesori, elevi, in general viata de acolo?
sau e cineva care vrea sa dea anul viitor acolo?big grin
multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii profesori sub chiar de treaba (80%) restul sunt tampiti rau si nu predau calumea. elevii sunt cum sunt peste tot, acolo e un loc placut si de obisnuiesti usor, de obicei esti primit cu caldura, depinde de ce scrie pe fisa de inscriere. asa ca si liceu e destul de bun...