| Asine a întrebat:

Imi puteti spune un program precum muvie maker dar pentru windous7?

Răspuns Câştigător
| RagingZeus a răspuns:

Incearca sa folosesti Camtasia Studio 7 pentru a inregistra filmul, iar mai apoi pentru a-l edita, poti folosi tot Camtasia Studio 7, dar mai bine ai transfera proiectul in Sony Vegas 9.0 si sa il editezi in el. Sony Vegas are mai multe efecte si mai faine, ecat alte programe de editat filme.

Poti cauta tutoriale pe net pentru ele, si totodata poti cauta niste filme, care ti-ar da o imagine de. unde poti ajunge cu acest program.

1 răspuns:
| Asine explică:

Mz dar eu vreau sa-mi fac primul meu edit cu sk8ul