| adi2010 a întrebat:

Imi puteti spune va rog ce firma se ocupa cu paza in clubul Heaven Studio si Fratelli din Timisoara? Dau >Funda:

3 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Nu cred ca e firma, cred ca sunt doar niste baieti mai bine facuti si cu experienta in domeniu big grin asa sunt in majoritatea discoteciilor, trecand peste bambbo a lui Bote.

| HelpMeNow a răspuns:

Se poate, de exemplu in resita la bamboo, nu este vreo firma de paza, sunt doar niste baieti masivi big grin

| adi2010 explică:

Se poate sa nu apartina de nicio firma?:O nu m-am gandit la asta, desi mi-e greu sa cred