| Danyyyyy a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum pot pe hi5 ca atunci cand las comentarii ele sa apara colorate? adica scrisul sa fie colorat si nu simplu(negru)

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Scrie textul
ex: Salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu ma aceeasi intrebare...::S:S:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai ce program vrei. Scriptul acestui site nu permite. Chestie verificata, pustoaico!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gresit, scuze! ma gandeam la TPU. Bianca ti-a raspuns bine.

| sabiiiiiina a răspuns:

Iti trebuie cod.
aici pui textu

La mine merge happy

| sabiiiiiina a răspuns:

Si... poti sa pui tu o culoare. La codul pe care ti l-am dat scrie. red. tu poti pune o alta culoare. big grin