| Teo0stuff a întrebat:

Imi puteti zice vreo 10 metode de copiat dau test la mate doar cu definitii si o problema. iar def. nu incap pe o fituica in penar! Va rog ajutati-ma

10 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Scrieti pe picior se copiaza bine mai ales cu fusta sau lipesteti o foaie pe talpa vezi tu cum ti piciorul sau daca stai la peretescrie pe perete sau scrii pe podea si acopri cu piciorul sau iti poti scrie pe mana si sa ai un hanorac sau poti baga foaia la sutien daca iti pui o bluza mai decoltata (banuiesc ca esti fata) am multe idei tembele pentru copiat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii cu viitorul in punga...

| Anonimous_5357 a răspuns:

Eu zic sa iti faci copiutza si sa o pui pe scaun, iar tu stai pe ea, si cand ai nevoie sa copiezi iti poti desface picioarele sa copiezi laughing) tongue bafta!

| Ionutz98 a răspuns:

1.Scris pe banca!
2.Fituici puse in buzunar/penar oriunde
3.Scris pe scaun
4.Scris pe mana
5.Scris pe spatele foii pe care dai test@
6.Scris pe fituica cu pix cu luminita(nu se vede scrisul doar cu luminita)

| sabina95 a răspuns:

1.scrie cu creionu pe banca; 2. i'ati un hanorac si iti pui fituica in buzunar; 3. punete in banca cu un tocilarsmug; 4.scrie'ti pe mana si dupa stergi(sa nu te prinda); 5. pune o fituica pe scaun si pui piciorul peste ea ...eu am putut copia asa.si nu m'o prins.bafta la test:*

| costynyka a răspuns:

Pai nu stiu sigur daca e potrivit la mate dar la alte materii e potrivita aceasta modalitatelaughingpoti sa scrii usor cu creionul inainte de test cateva cuvinte care nu le intelegi sau de ce nu toata lectia si apoi cand incepe testul peste creion scrii cu pixul sau stiloul si daca mai ramane creion pe pagina poti stergehappy