| Hiken a întrebat:

Imi spuneti si mie jocuri cu fotbal gen PES sau FIFA daca nu jocuri gen Counter-Strike.GTA Mafia 2pe astea le stiu dar daca dati sa mearga pe laca video de 256

Răspuns Câştigător
| LittleEvil666 a răspuns:

Off deci ai placuta cam slaba incearca asa:
True Crime: New York City
True Crime: Los Angeles este
mai vechi.
Total Overdose
Daca iti plac jocurile Western incearca primul Call of Juraez
In rest zic asa
Call Of Duty 2 si Call of Duty:United Offensive
Medal of Honor: Allied Assault
Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead
Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough (sunt doua addon-uri la primul)
Medal of Honor: Pacific Assault
Tps:
Max Payne 1 si 2

3 răspunsuri:
| Hiken explică:

Multumesc sunt jocuri foate frumoase!
Dar jocuri cu Fotball gen PES sau FIFA? stii?

| LittleEvil666 a răspuns (pentru Hiken):

Jocuri genu asta nu sunt decat foarte slabe fata de altele un joc ar mai fi daca iti place fotbalul pe plaja Pro Beach Soccer

| Hiken explică (pentru LittleEvil666):

Aha da sti ieu ma refer la joc gen Fotball Superstar stii? si vezi daca poti sa raspunzi aici: http://www.tpu.ro/......-greu-imi/ sau http://www.tpu.ro/......unda-mare/