| Lamasanu a întrebat:

In seara asta pleaca coletul din Craiova de la fan curier catre Gura Humorului, maine ar ajunge?
Sau de la Craiova-Gura Humorului care e traseul lor?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Va ajunge!
Eu am primit colege de la distante mult mai mari de pe-o zi pe alta, deci o să ajungă cel mai sigur.

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cunosti geografie? Maine in nici un caz nu-ti ajunge. Sanse slabe daca il primesti vineri.

| Lamasanu explică (pentru darrio2007):

Uite ca o ajuns azi

| darrio2007 a răspuns (pentru Lamasanu):

Daca e adevarat, ma bucur pentru tine.

| Simpatic a răspuns:

Poti sa vezi asta, verificand cu AWB-ul pe care il ai, pe siteul fan curier https://www.fancourier.ro/awb-tracking/

| dullcat a răspuns:

Nu avem de unde sti, depinde de mai multi factori. Poti oricum urmari starea coletului pe siteul lor.

| Furnicuta000 a răspuns:

De obicei ajung a doua zi. Mie mi-au ajuns si de la Cluj la Bucuresti si de la Timisoara la Bucuresti intr-o zi

| Lamasanu explică (pentru Furnicuta000):

Serios?
e un ceas de bord pentru o masina. si eu maine plec undeva si imi trebuie
ca ala vechi nu il mai am
era si stricat.
daca era alt colet. asteptam pana sapt viitoare

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Lamasanu):

Intr-adevar e distanta mare si nu e o ruta pe care circula multe colete zilnic. Cred ca probabil ajunge in hub la Bucuresti maine si poimaine ajunge la tine. Dar tot raman sanse de 50% sau peste sa ajunga maine la tine

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Lamasanu):

Scuze, am citit din greseala ca trebuie sa ajunga de la gura humorului la Craiova. Ar fi fost mai simplu asa...

| Lamasanu explică (pentru Furnicuta000):

Macar Vineri

| Dragobeta a răspuns:

Intr-o noapte? Ma indoiesc.
Traseu posibil (aproape 700 km) https://www.google.com/......,7z/data=! 3m1! 4b1! 4m14! 4m13! 1m5! 1m1! 1s0x4752d70e6d6dcd07:0x4650f2eadbde99f9! 2m2! 1d23. 7948807! 2d44. 3301785! 1m5! 1m1! 1s0x4735a9214bf47715:0x4be2de569912575! 2m2! 1d25. 8855848! 2d47. 5525146! 3e0? entry=ttu

| Lamasanu explică (pentru Dragobeta):

Ce-s cu codurile alea?

| Dragobeta a răspuns (pentru Lamasanu):

Despre ce coduri vorbesti? Ai o harta cu traseul.

| Dragobeta a răspuns (pentru Dragobeta):

Da clic pe link.

| Lamasanu explică (pentru Dragobeta):

Gata. văzui. mersi

| Lamasanu explică:

Eventual*