| AFR81 a întrebat:

Incepand de ieri, de fiecare data cand incerc sa vizionez un meci, dupa ce apas pe link, imi spune ca antivirusul Avast blocheaza fisierul care este unul infectat. Stie cineva cum as putea fixa astfel incat acele stream-uri sa functioneze?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Posibil sa fie de la add-urile de pe net, baga prea multe reclame nataraii, nu ai ce sa le faci. Pune un add block, parerea mea, dar daca sunt virusi, nu dezactiva, ca te umpli de eirolling on the floor)

| alexandrualind a răspuns:

Sa il stergi sau sa il dezactivezi! Si eu am facut asta si a mers!

| Lav1niia a răspuns:

Păi, ai putea opri antivirusul. dar riști să-ți infectezi pc-ul.