| Felicia_4053 a întrebat:

Inscriu reprezentanti, cine doreste ma poate contacta pe mail: feliciaturcu@yahoo.com

4 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Anu' asta vreau si sa fiu reprezentant al statului, la anul vreau sa fiu reprezentant al Uniunii Europene, apoi mai tarziu reprezentant al Ambasadei Romane in USA.,.,. si mai spre batranete asi dori sa fiu reprezentant al Bisericii Catolice la Vatican.
.,.,. Ai notat?

| criss10 a răspuns:

INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.
catalog www.ebiju.ro
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro Relatii raceancecilia@yahoo.com

| senzatzii a răspuns:

Ce fel de reprezentanti?

| Felicia_4053 explică:

Inscriu reprezentanti Avon, cine doreste ma poate contacta pe mail: feliciaturcu@yahoo.com