| Vendetta47 a întrebat:

Intamplarile din cartea/filmul "Jurnalul unui pusti"sunt adevarate?

Răspuns Câştigător
| Dj14mally a răspuns:

laughingar fi prea tare, mai ales filul dupa carte e genialhappy Nu intamplarile nu sunt reale, mi se pare ca srie doar la inceputul cartii ca intamplarile sunt intamplatoare si bla bla, deci e doar imaginatia. Da totu zic eu ca porneste din realitate asta nu stiu daca e adevarat(daca e adevarat ca a inceputt de la ceva real si a facut din tantar armasar) sper ca ai inteles ceva din ce am zishappy

1 răspuns:
| loolylool a răspuns:

Totul porneste de la o realitate! In film/carte este si un pic de adevar si imaginatie.