| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare intrebatoare: De ce este inca Brigaela userul anului si nu este patratelul albastru la NoName?laughing
noi stim pentru ca am votat.si dupa cum stiu toti, a castigat NoName.
Dar daca intra un nou user pe site? eu, desi stiu, vazand patratelul ala in jurul pozei ei...parca tot imi vine sa zic ca e userul anului in continuare.Si... de ce userii din top 100 nu sunt toti experti TPU?straight face. Nu intra in top cand devine expert?straight face sau devine expert cand intra in top?laughing pareri?
Stela! need your help!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
@Brigaela a fost primul user al anului (2009), acum este @NOname care și ea ar trebui să aibă chenarul albastru.
Părerea mea, toți cei care sunt aleși, să aibă chenar albastru, nu să-l ia dintr-o parte și să-l pună în alta.
Pa, pa.