| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea se adreseaza mai mult celor care fumează: Care sunt țigările acelea de lasă in urmă un miros asa frumos, emană ca un parfum fin, au un miros special, nicidecum a fum de țigară? Pentru ca fuma cineva si mirosea superb in incapere...

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Alea sant narghilea care au diverse arome si nu miroase urat, am fumat si eu dar m-am lasat. Ca sa iti fiu un sot bun cand te voi cere in casatorie laughing

9 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Iti dau eu tie doo` peste capusor cu tigarile tale si cu tot...
Daca aud ca ai pus botu pe asa ceva, BAN ITI IEI DE LA MINE, AUZI`?

| torsi a răspuns:

Mai sunt tigari sunday's cu diferite arome, care dau un miros "placut"laughing

| Reek54 a răspuns:

Nu fumez, si nu iti recomand nici tie, miros placut, miros neplacut = tot acelasi lucru (strica sanatatea).

| floresdemayo a răspuns (pentru Reek54):

Eu chiar nu fumez! Viciul meu e doar cafeaua. Solubilă. Amigo si Ness Brasero.

| Reek54 a răspuns (pentru floresdemayo):

Mai bine asa, dar nici cafea nu iti recomand in fiecare zi, incearca limonada, e mult mai buna laughing.

| VadTot a răspuns (pentru Reek54):

Hai numai spune? Serios?! Si cafeaua este buna ajuta foarte mult,! Dar sa n o bei in exces mai mult de 3 cafele pe zi...

| VadTot a răspuns:

Si Trabucurile lasa un miros foarte placut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate tigarile mentolate, precum si tigarile electronice, in functie de aroma folosita, lasa miros frumos.Numai bine.

| AndreeaBz a răspuns:

Sunt vogue arome sau kiss happy.