| ClaudiuTicu a întrebat:

Intru pe site Youtube si dau copy linkul respectiv pe ce site ma duc sa descarc videoclipul de pe Youtube. Initial stiu ca pe www.mp3.com dar nu merge desi am facut odata am uitat. Scuze de categorie. Cine stie... va rog sa-mi raspunda la aceasta intrebare.

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Intra aici -> https://www.onlinevideoconverter.com/video-converter

Alege formatul.mp3 daca vrei numai audio sau mp4 daca vrei video, dupa click pe START. In cateva secunde se descarca.

| ClaudiuTicu explică (pentru N0xEterniS):

Am copiat linkul de pe Youtube, si intru pe site si cum dau lipire apas cu degetul de mai multe ori si nu merge nu imi apare linkul care l-am copiat.

| ClaudiuTicu explică:

Dupa ce dau copy de pe site Youtube cum dau lipire ca nu merge tot am incercat cu degetul de mai multe ori si nu merge cand intru pe site la descarcare. Poti sa mi spui te rog frumos...