| Glodeanu_Marian_1999 a întrebat:

Intru pe un site numit Hot108Jamz, vreau sa-l pornesc, dar pe bara aia unde arata Play/Resume Volum, chestii... imi arata * Nu s-a putut incarca plugin-ul *, cum pot rezolva aceasta problema?

3 răspunsuri:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Updateaza sistemul și dacă tot nu merge și îți cere sa instalezi vreun program de pe site atuncea recomand sa schimbi site-ul ca are multi viruși

| Glodeanu_Marian_1999 explică (pentru Beres_Andrei_1982):

Ce sistem, spune mai detaliat ce vrei sa spui, ca nu inteleg.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns (pentru Glodeanu_Marian_1999):

Windows-ul palyerele browserul