| jonydd a întrebat:

Joc metin2 si cand vreau sa dau connect imi zice this account doesnt esixt cum naiba acum 5 min am jucat si mergea de nu merge? mersi si ce pot face sa mearga?

4 răspunsuri:
| jonydd explică:

Si daca am fost suspendat nu mai pot intra niciodata pe contul respectiv?

| IlegalSmile a răspuns:

Heii

Posibil sa-ti fi banat contul

Daca ti la banat inseamna ca nu mai vei avea niciodata posibilitatea sa intri pe acel cont

Cel mai bine e sa-ti faci altul... dar pe serverul unde vrei sa te joci si pe acel server sa te loghezi mereu...

Da ce metin joci?

Daca joci metin2ro sa stii ca miaunet [parca] da ban fara sa faci nimic laughing

Bafta! Pa, pa ^^

| eL3cTr0 a răspuns:

Ori intri pe un alt server pe care nu ai account.
Ori ai fost suspendat.

eL3cTr0.

| eL3cTr0 a răspuns:

@jonydd Depinde, poti fi suspendat pe o anumita perioada de timp sau for ever.

funda?

eL3cTr0.