| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Jocul de pe hi5 la barn buddy am vazut ca daca unul din vecin are caine tot poti fura de la Vecin tongue, Ami puteti zice si mie cum? Am auzit ca ceva data cu o zi inainte sau ceva dar habar n-am cum straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fura, dai cu o zi inainte de la ceasul pc'ului si furi
dar poti fura numa din alea care's facute atunci

10 răspunsuri:
| stefan1988 a răspuns:

Da si de la mine fura am si caine si tot degeaba as vrea si eu sa afluhee hee

| miauu a răspuns:

Daca ai caine nu se poate fura cei ca voi

jucati cinstit!

| Alex0194 a răspuns:

Eu stiam ca poti fura daca are caine doar cand cainele n-are mancare

| PaulaPSM a răspuns:

Paithinking eu cred ca daca ai caine trebuie sa il si hranestibig grinsi odata ce cainele ramane fara hrana atunci poti fura de la elbig grindar daca cainele este hranit regulatbig grinsi nu ramane fara mancarebig grinnu prea ai cum sa furibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate fua si se poate fura foarte usorwinking daca vreti sa va dau pontu` add xqz_dey

| xXWhisperOfLoveXx explică:

Chriar daca are si mancare tot fura waiting

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Eu o sa-mi iau caine de paza, nu pit bull :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai mege cu ala de o zi inainte si deelea... sad stiam trucul ala. dar acum vad ca exista alt truc. am un vecin care are caine si una il tot fura.hmmm... stie cineva ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sugi azi...si maine furi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fura la barn buddy daca are cainele de paza