| loving2008 a întrebat:

La bac trebuie sa aleg intre biologie, chimie si fizica.Eu am ales biologia insa nu stiu pe care, cea din clasele a IX a si a X a sau a XI a si a XII a?

2 răspunsuri:
| bmcriss a răspuns:

Alegerea iti apartine insa biologia XI-XII este "criminala". Profesoara mea de biologie a spus ca nu face pregatire cu cei care dau materia XI-XII pentru ca aceia sunt ori prea tocilari si pot invata singuri fara sa inteleaga ceva ori sunt prosti.Este foarte grea comparativ cu cea IX-X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cea de-a 9a si a 10a este vegetala. Iar cea de a 11a si a 12a umana. Eu dau din cea de a 9 a si a 10, nu am avut oportunitatea sa aleg, spre deosebire de tine. Dar daca as fi putut, as fi ales cu siguranta cea umana, sunt muuuuuuuulte informatii pe care le cunoastem deja, despre corpul uman, si e si mai frumoasa cred eu.

Multa baftaaaa!:*:*:*