| SunShine_3102 a întrebat:

La cate funde primesc o funda in plus? Pot sa le vand?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iti arde de glume, nu?

| Minks a răspuns:

Da, cumpar eu o sacosa. rolling on the floor

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Ash vrea sa`mi vand o funda pentru niste frishca:X.Ai?:p~~~

April
| April a răspuns:

La cele trei pe care le ai,poti primi una in plus; iar daca vrei sa vinzi ai deja un potential cumparator:pisicuta mea,care se uita acum in oglinda, s-a spalat, s-a pieptanat si asteapta funda; numai sa fie rosie; cat ceri?

| Angiutssa a răspuns:

Contrabanda cu funditeee! Ia zi sefule, cat imi dai pe 20 de "biscuiti portocalii"?

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Nu primesti funde in plus, nu poti sa le vinzi laughing)) ce intrebaree ai pus

| turcudenis99 a răspuns:

La 30 de funde primesti una in plus si da poti sa le vinzi! 1 mult succes

| βėĺBŷŷŷ a răspuns:

Sincer iti spun nu primesti o funda la un anumit numar de funde si nici nu poti vinde fundele. Funda te rog ca n.am nici una(pana acum):*