| melena a întrebat:

La ce stil de,, batai " (karate, taykuando etc )se invata cel mai repede cunm sa te aperi?

2 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Ai vrut sa spui "arte martiale". Conteaza sa te inscrii, dupa aia ii poti spune instructorului problema ta.Sigur o sa te ajute.De fapt, mergi si vorbeste cu unul inainte, e vorba si de constitutia si forta ta.

| beiby20 a răspuns:

Din experienta fiindca eu am fost la 3 stiluri de arte martiale : (Kunfu, taykuando si Karate ) iar cel mai repede si bine se invata la Karate...Paa te pup :*:*:*