| omuletulTNT a întrebat:

La fiecare pagina dupa ce intru dupa cateva secunde imi apare o reclama.este foarte enervant.ce sa fac? dau funda

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Instaleaza extensia Adblock.Nu ai spus ce browser folosesti.

| FemeiaPisică a răspuns:

Exista mai multe tipuri de reclame. Nu ai oferit prea multe detalii. Daca folosesti Google Chrome ca si browser, iti recomand instalarea extensiei AdBlock. Apoi revino cu o noua postare, sa imi spui daca au disparut reclamele.

| Maioru a răspuns:

Nu ai ce sa faci, dai click pe X si reclama agresiva dispare

| jrockfreak a răspuns:

Sunt ceva filtre de reclame sau daca iti faci cont premium pe cutare site atunci nu mai apar reclame cica. Dar nu stiu, cred ca in ambele cazuri iti trebuie ceva bani in cont sau sa fii foarte priceput la piratat chestii, I guess. laughing thinking

| lolec a răspuns:

Poti sa iti cauti extensii pentru chrome sau ce folosesti...se cheama ceva de ginul blocare pupuri sau cam asa