| RaceaLucia a întrebat:

La intrebarile mele nu-mi raspund si medici ca raspunsul ar fi mai bun?

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca aici pe site nu sunt angajati oameni care sa raspunda, raspund voluntari, ca si tine. Din stirea mea, doar eu sunt medic si nu sunt stomatolog. In plus, tu ai pus genul de intrebari la acre un medic nu stie raspunsul: gen o sa-mi faca mai multa anestezie? o sa-si faca efectul anestezia? De unde sa stiu eu ce o sa faca un alt medic pentru o boala pe care nu mi-o spui? Sau daca o sa-si faca efect anestezia, tinand cont ca asta poti afla strict in momentul respectiv, e imposibil de prevazut. Nu ai pus intrebari pentru un medic, ci genul de intrebari care asteapta raspunsuri pe ghicite si asta ai primit.