| CoolMihaY a întrebat:

La multi ani si sanatate TPU am nevoie de raspuns urgent! daca imi instalez driveru la placa de retea pe windows xp imi va aparea local areea connection? fiindca imi apare doar cv 1394 net adapter si. nu stiu cum sa va zic da. placa de retea este marvel yukkon nu stiu de care driverul pentru placa milam luat am nevoie de raspuns multam!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Da vei avea și ceea ce te interesează.Din păcate așa este treaba cu wingunoiul lu gates. După ce că la mai trebuie și bani pe el nici nu îți dă driverele de care ai nevoie și trebuie să le instalezi tu.Succes

2 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Tu trebuie sa iti instalezi placa de retea ca sa poti intra pe net.

| TheStory a răspuns:

Tu trebuie sa iti instalezi placa de retea ca sa poti intra pe net.