| luiza10 a întrebat:

La San Andreas la misiunea 53 "Amphibious Assault" imi apare ceva"You need more practice underwater before you can start this mission adica in romana Ai nevoie de mai multă practică subacvatice înainte de a putea începe această misiune? Ce trebuie sa fac? Va rog! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ionutzz1994 a răspuns:

Aici va trebui sa te duci sa cauti marea, si sa incepi sa inoti te scufunzi pana it creste putin in bara aia lungscapacity. Funda?

1 răspuns:
| Kenny a răspuns:

Nu sunt sigura, dar pot presupune ca nu ai "lung capacity" destul de mare. Inoata mai mult sau baga codul asta CVWKXAM si vezi daca merge. :-s (codul este pentru oxigen infinit)