| FunKesha a întrebat:

La stardoll:

-cum se face bani

-cum pot sa devin mebru dar fara bani adevarati

-cum pot sa scap de saculetele alea si niste cadouri mici mov si galbene.

-in ce magazine gasesc haine gratis.

-ce inseamna acel diamant care e la unii membri stardoll
-la play si earn, cum votezi casa si covergirl
-cum imi editezi dressupyourself
Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna :*
Deci sa le luam pe rand :*
1. Bani poti sa faci 5 pe zi, din care 4 trebuie neaparat cheltuiti in aceeasi zi altfel dispar. deci ca sa faci acei 5 bani trebuie sa voietzi covergirl, catwalk, scenariu, album si la dress contest. sau sa te faci superstar.
2.nu poti deveni sperstar fara bani adevarati [dar merita sa te faci, eu m`am facut de vre`o 20 de ori]
3.deci unele cadouri le primesti cate unul pe zi, iar restul, cele de superstar nu poti scapa de ele decat daca te faci superstar
4.hainele gratis nu se gasesc numai in magazine, exista si anumite site`uri de pe care le poti lua, incearca sa citesti acest blog: http://thestardollinsiders.wordpress.com/
5. diamantul inseamna ca sunt membrii ai clubului "royal" parca. ca sa faci parte din club trebuie sa te faci foarte des superstar, sa cumperi multe haine sa votezi mult, este foarte greu
6. casa nu se poate vota. in schimb pentru covergirl cand te duci la o anumita persoana acasa, apar in dreapta jos niste stelute. si de acolo votezi
7. imi pare rau, dar nu inteleg intrebarea.
Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Dai la,, Contul Meu'' apoi dai la,, Castiga monede star''.Iti va aparea o lista unde va scrie ce sa faci sa primesti banuti.
Sper ca te-am ajutathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul este atat de simlu dar cati ani ai tu de joci stardoll?/

| Miron_Zinaana_1972 a răspuns:

Buna...deci...cand intri pe stardoll sa iti faci contul nu platesti nimic.Si aia cu diamant se numeste Roial iar cu steluta SuperStar.Si eu am fost SuperStar cand am jucat dar am platit 12milioane.

| annya7654 a răspuns:

Buna:*
1 pai...in primul rand trebuie sa te joki de mult timp si pe parcurs daca intri de 2-3 ori pe zi dupa un timp iti da cate 10 monede.2 nu poti deveni star fara bani adv.3 nu poti scapa de ele.pentru ca in ele iti sunt date cateodata cadouri 4 eop am scr pe net:haine gratis pe stardoll.5.rasp ii corect a lui ViseColorate_6532 6. poti vota mai jos unde apa 5 stelute si uh ii dai cate merita.tongue.7 chiar nu am mai auzit de asta