| andreea75 a întrebat:

La voi si-a intrat iarna-n drepturi? Si daca da unde locuiti(in ce oras)?

Răspuns Câştigător
| BlueButterfly1970 a răspuns:

Eu stau in Timisoara si a fulguit putin, dar nu s`a depus happy Funda?big grin

8 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

La mine pluă în loc să ningă. laughing Sunt blestemată!

| andreea75 explică (pentru oOSaritaOo):

In Bucuresti nu ningecryingoare cand o sa ninga?happy

| Chαяtreux a răspuns:

Nu. Sunt din Buzau, si am auzit ca de joi o sa ninga big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A nins putin dar s-a topit repede, e frig dimineata si seara, ziua e binisor, Pitesti...

| BuGz a răspuns:

Inca nu peste vreo 2 / 3 zile a anuntat in zona noastra ( dobgogea mai exact Tulcea )

| MerVeilleuX a răspuns:

Şi la mine plouă! sad

| maxy2343 a răspuns:

Sibiu (sura mare mai exact) a nins aseara foarte tare si puternic de s-a pus un strat de 2 cm sa zic asa, dar acum astazi pe ziua s-a cam topit din ea nu se pastraza, si dim si seara e destul de racoare dar acum se pare ca, cum a fost ziua sa topit putin happy

| Deyutzikaa a răspuns:

La mine a nins, insa nu s-a pastrat.Adica se vede ca a nins pe copaci, pe acoperisurile caselor, dar pe jos nu prea.Cam asa e in Baia Mare.