| AlbertoBB a întrebat:

Locuiesc in strainatate si vin in fiecare an 2 luni in Romania si nu stiu cum sa ma descurc cu internetul, sunt niste oferte bune dar perioada minima contractuala e de 12 luni si eu stau aici doar 2, am incercat internetul prin cartela cu router dar e foarte slab si nu stiu ce sa fac. Ce sugerati?

1 răspuns:
| KovacsB a răspuns:

Si chiar asa de mort de foame esti ca nu-ti permiti un abonament de internet fix de 6 euro pe luna la Digi? Pe afara iei o bere de banii aia.Si vii de 6 ori si in tara.