| anna_1674 a întrebat:

Lucru acasa la calculator cu 75-100 $ saptamanal, doar pui anunturi si lucrezi cu e-mailul, pentru mai multe informatii si inregistrarea conectati buboshica@yahoo.com

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Mai multe detalii despre ceea ce trebuie facut! Unde pun anunturi si ce fac cu e-mailul.Nu sunt prost dar spune mai concret te rog!

| katy a răspuns:

M-ar interesa

| eugenl a răspuns:

Da-mi mai multe detalii in privat te rog

| andrey23 a răspuns:

De ce nu lasi aici informatiile?

| stroedaniel13 a răspuns:

Ca si alternativa puteti verifica si acest site despre munca la domiciliu:

http://www.munca-la-domiciliu.com

| beatrice125 a răspuns:

Buna, stii cumva un program care sa dea aceste anunturi in masa? astept raspuns, merci anticipat