| Dau3DMoriHD a întrebat:

Lume ma ajutati sa aleg dintre 2 metine care sa joc plizzzz va rog frumos:metin2hw sau metin2tim srv1?(in hw cade bns foarte greusadda in tim nu stiu ca inca nu l-am jucat)pliz ajutatimi sa aleg corect si sa-mi spuneti dc ala e mai bun ca alabig grin

8 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Tim ii super tare m-am jucat pe el nu-i prea greu si ii destul de reusit metinu

| Dau3DMoriHD explică (pentru TudyCFR):

Cade bns mai rapid can hw?big grin

| TudyCFR a răspuns (pentru Dau3DMoriHD):

DA

| FkThRz a răspuns:

Daca stii bine sa pui bonusuri pentru a-i intrece pe ceilalti players joaca HW, dar daca nu, incearca sa joci Tim pentru ca este un server reusit.

| CrissuStef1998 a răspuns:

Primul este mai bun, eu asa stiu dar totusi e alegerea ta

| Alexandru200000009 a răspuns:

Metin2tim sv1 am jucat si eu, e frumos nu pica serverul.pe hw incearca sa bagi bonus switcher daca pica greu! laughing