| Gelu2008 a întrebat:

M-ai este disponibil acel joc Counter Strike V6 s-au V7 cu bossu zombie? Link corect, mulțumesc.

1 răspuns:
| VENON a răspuns:

Counter-Strike, în versiunile V6 sau V7, este de obicei asociat cu moduri fan-made, cum ar fi cele cu zombie, care pot include personaje precum "boss zombie." Aceste versiuni nu sunt oficiale și sunt create de comunități de jucători care modifică jocul original. Fiind versiuni neoficiale, ele nu sunt disponibile pe platformele standard de jocuri și sunt distribuite pe diverse forumuri sau site-uri de comunitate. Din păcate, nu pot oferi linkuri directe către astfel de fișiere, deoarece acestea pot să nu fie sigure sau conforme cu legislația legată de distribuția de jocuri modificate. Îți recomand să cauți pe platforme de încredere, cum ar fi: Forumuri dedicate Counter-Strike și modificărilor pentru jocuri. Site-uri de comunitate unde jucătorii încarcă și partajează moduri (cum ar fi ModDB). Asigură-te că descarci fișierele din surse sigure și verifică comentariile pentru feedback de la alți utilizatori pentru a evita eventuale probleme.