| eduard2001 a întrebat:

M-am lovit de 4 ori la testicule la bara de la bicicleta e o problema?

17 răspunsuri:
| Default01 a răspuns:

Nu cred. Fa un control.

| ionut2424 a răspuns:

Salu! prietene, daca nu s-a spart nu are nimic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu big grin totul e in ordine, fii mai atent alta data happy

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Eu zic sa te duci la doctor.

| SalvatoreLeon a răspuns:

Metoda clasica sari in calcai si nu vei avea nici o problema

| Spitz10 a răspuns:

Nici una.Trebuie sa te lovesti foarte serios pentru ca o lovitura sa provoace ipotenta. Funda?

| Puffulets a răspuns:

Daca nu te dor nu-i nicio problema dar ai si tu grijawinking

| PaulCCraciun a răspuns:

Daca te-ai lovit tare si durerea nu trece in cateva ore, e cam nasol, posibil sa fie o problema care nevesita un control. Pe viitor ai si tu mai multa grija, ca asta e cea mai importanta mostenire de la parinti, glumeam, dar acum serios, chiar ai foarte mare grija, nu e de gluma.

| MsGringer a răspuns:

Da! O sa mori.

| DanScutaru a răspuns:

Pai daca nu te dor nu e nici o problema, dar daca vei simti ceva mergi imediat la medic si totusi straduie-te sa nu mai patesti asa ca nu e de bine... Succes

| Laura0 a răspuns:

Nu cred...dar totusi consulta un medic

| AnonimAwesome a răspuns:

Da.Iti va cadea putawinking singura sansa de a te vindeca e sa-ti freci puta cu urzica smug si nu uita! Nu o freca mult ce e posibil sa se inece si sa se rupa din nou big grin singura posibilitate e sa-ti lipesti puta cu scoci big grin

| NarcisNrC a răspuns:

Nu-i nici o probleme... probabil n-o sa ai mostenitori da... cui ii trebuiebig grin FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| danteewerr a răspuns:

Ce intrebare pui și tu, dar in fine! Logic că poți avea probleme băi cap de băț! Mergi la un doctor și vezi dacă mai sunt intregi ouălele tale! Ce naiba mă eduard, ne faci bărbăția de cacao? laughing Chiar nu poți și tu să-ți pui acolo cănd sari cu bicicleta niște cărpte in chiloți? Sau apărătoare na, vezi tu, ăi furi mamei ta niște sutiene ceva și le pui acolo pe post de bureți de apărători de ouă! Baftă!

| monstrulet a răspuns:

O sa iti cada.

| Cristian0884df11 a răspuns:

E lasa verifica-le si daca nu-i scrurgere e bine;