| waXonwaXoff a întrebat:

M-am uitat aseara la "Romanii au talent" si am vazut oameni cu adevarat talentati si aducandu-mi de ceilalti din sezonul trecut ma socheaza faptul ca sezonul trecut a castigat Tutu Adrian.Eu cred ca ar trebuie sa se scoata votul telespectatorilor, bine si juriul e de vina ca l-au lasat sa mearga mai departe.Sunt foarte tristi si socat foarte socat. Voi ce parere aveti de tutu adrian?

4 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

In opinia mea Tutu Adrian are voce potrivita caracteristic stilului muzical pe care l.a ales, dar.doar atat.In ceea ce priveste emisiunea de aseara.a fost jalnica.Sincer,la unii concurenti mi.a fost rusine sa ma uit.ma intreb:cat de lipsit de bun simt si respect fata de tine ca si concurent si fata de cei prezenti in sala sa ai, sa te faci practic de ras si sa devii penibil in chiorlania caracteristica afisarii respectivului numar pe scena?! La unii chiar am schimbat canalul.nu mai puteam de nervi.ar trebui triati cumva si sa nu mai de.a drumul la toti penibilii pe scena.E ridicol.

| Innovation a răspuns:

Pai nu as fi vrut sa castige Tutu Adrian deoarece nu a facut nimic decat a cantat si el putin hip-hop, mai mult cred ca a castigat din cauza mesajelor din melodii si le-a inmuiat sufletele oamenilor.Eu as fi vrut sa castige baiatul ala cu vocea aia frumoasa,hmmm, nu mai stiu cum il cheama, a da NARCIS IUSTIN IANAU.

| Hombre a răspuns:

Aceasta editie a fost enervant de prost realizata, trei sferturi din timpul emisiunii a fost alocat celor care nu are talent iar celorlalti care merita sa-i urmaresti doar jumatati de timp. Cei care a facut montajul emisiunii de aseara se dovedeste a nu avea de loc talent. X X X.

| andrei8 a răspuns:

Cred ca Robo dansatorul ar fi trebuit sa castige in primul sezon! imi dai funda?