| AmandytaErhan a întrebat:

Ma adresez celor care au citit cartea,, omul invizibil" de h. g. Wells, cum vi se pare cartea? merita sa o citesc?

Răspuns Câştigător
| r3D_8913 a răspuns:

Este o super carte m-a ajutat mult in viata si da marita sa o citestiwinking... Funditabig grin

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Citeste-o,o sa-ti si placa si vei putea face si parada cu cunostintele tale, toata lumea a citit-o! Ma si mir ca intrebi.

| filipm2001 a răspuns:

Categoric.
Buna alegere!
Lectura placutawinking

| cristi202 a răspuns:

Oricine ar trebui sa citeasca cartea asta, deci, da, merita sa o citesti.

| RDMaiu a răspuns:

O carte foarte interesanta, cu siguranta o lectura placuta.

| KazooForYou a răspuns:

Este o carte foarte frumoasa...parerea mea big grin