| ISTVAN22 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva la metin2 empire va rog... cand intru in empire si imi scriu acolo useru si parola imi zice dupa aia FAILED TO CONNECTION TO SERVER si tot asa incontinuare... Dece oare si nu ma pot juca pe empire crying( va rog ziceti-mi si mie VA ROG.

1 răspuns:
| alex112233 a răspuns:

Wa, daca nu-ti mrge contul poe un sv(ex:hero) fa-ti cont si pe Cronikal si l\care ca pe Cronikal o sati mearga(cel putin asa am patit si eu si am avut aceeasi situtatie si pe Cronikal mi-a mers dar pe Hero inca numi mrge)